DHS012-18 Mikro Flanşly Syrgy Halka
Gysgaça düşündiriş:
  1. DHS012 seriýasy daşky diametri 12 mm we flanesli berk wally süýşme halkasydyr.
Önümiň jikme-jiklikleri
Önümiň tegleri
DHS012 -18 Mikro Flanşly Sürüşme Halkasynyň Beýany
Ingiant DHS012 seriýaly daşky diametri 12 mm, ol 1-48 kanally integral takyk geçirijilikli süýşme halkasyndan ybarat, signal we güýç garyşyk geçirijiligini goldaýar, standart modellere esaslanyp, zynjyrlaryň sanyny we tok naprýaženiýesini sazlap bilýär.
Tipik ulanylyşlar
Önümiň atlandyryşynyň düşündirişi
DHS012-18-2A
  1. (1) Önümiň görnüşi: DH—elektrik sürgülü halka
  2. (2) Gurnamak usuly: S—berk wally süýşme halkasy
  3. (3) Berk wally süýşme halkasynyň daşky diametri: 12-12 mm
  4. (4) Jemi zynjyrlar: 18-18 zynjyr
  5. (5) Nominal tok, ýogsam ol zynjyrlar üçin başga nominal tokdan geçse, bellenilmez.
DHS012-18 Mikro Flanşly Sürüşýän Halka 2D Standart Çyzgy
DHS012-6-1A
DHS012-18 Mikro Flanşly Taýgaý Halkasynyň Tehniki Parametrleri
Önümiň bahalandyryş tablisasy
Önümiň derejesi Iş tizligi Iş durmuşy
Umumy 0~200 aýlanma/minut 10 million rewolýusiýa
Senagat 300~1000 aýlanma/min 30 million rewolýusiýa
Tehniki parametrler
Elektrik tehniki Mehaniki tehniki
Parametrler Bahasy Parametrler Bahasy
Halkalaryň sany 18 Ring ýa-da Custom Iş temperaturasy -20℃~+70℃
Nominal tok 2A Işleýän çyglylyk <70%
Nominal naprýaženiýe 0~240VAC/VDC Gorag derejesi IP51
Izolýasiýa garşylygy ≥250ΜΩ@500VDC Gabyk materialy Dat almaýan polat
Izolýasiýa berkligi 220VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrik kontakt materialy Gymmatly metallar
Dinamik garşylyk üýtgeme gymmaty <10mΩ Gurşun spesifikasiýalary AF-0.35 mm² bolan her bir zynjyr üçin 5A,
AF-0.15 mm² bilen dynç alyş
Iş tizligi 0-100 aýlanma/min Gurşun uzynlygy 500mm+20mm
DHS012-18 Mikro Flanşly Syrylýan Halka Simleriniň Spesifikasiýa Tablisasy
Simleriň aýratynlyklarynyň tablisasy
Nominal tok Simiň ölçegi
(AWG)
Geçirijiniň ölçegi
(mm²)
Simiň reňki Simiň diametri
≤2A AWG26# 0.15 Gyzyl, sary, gara, gök, ýaşyl, ak,
goňur, çal, mämişi, gyrmyzy, açyk, gyzyl, açyk
Φ1
3A AWG24# 0.2 Gyzyl, sary, gara, gök, ýaşyl, ak, goňur, çal, mämişi, gyrmyzy, açyk, gyzyl, açyk, gök ak, ak gyzyl Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Gyzyl, sary, gara, gök, ýaşyl, ak, goňur, çal, mämişi, gyrmyzy, açyk, gyzyl, açyk, gök ak, ak gyzyl Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Gyzyl, sary Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Gyzyl, sary, gara, goňur, ýaşyl, ak, gök, çal, mämişi, gyrmyzy Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Gyzyl, sary, gara, goňur, ýaşyl, ak Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Gyzyl, sary, gara, goňur, ýaşyl, ak Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Gyzyl, sary, gara, goňur, ýaşyl, ak Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Gyzyl, sary, gara, gök Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Gyzyl Φ4.2
>30A Parallel birleşdirilende birnäçe AWG12# ýa-da birnäçe AWG10# simlerini ulanyň
Gurşun simiň uzynlygynyň düşündirişi:
1.500+20mm (Umumy talap: Simiň uzynlygyny süýşýän halkanyň içki we daşky halkalarynyň sim çykyş deşiginiň ujundan ölçäň).
2. Müşderiniň talap edýän uzynlygy: L ​​<1000 mm, Standart L + 20 mm
U>1000mm, Standart U+50mm
U>5000mm, Standart U+100mm